nr 550 8487
Kökssoffa
längd: 195 (renoveringsobjekt)
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
200 kr |
måndag 3 november 2008 kl 16:30:51
Tid |
Kund |
Bud |
100 kr
150 kr